Discussion

Luftwaffe Over Czech Territory 1945

Cover previewThe “Luftwaffe over Czech Territory 1945” differs by its historical scope from our standard line of monographic titles. The publication deals with Luftwaffe activity over Bohemia and Moravia area in the period January - May 1945, i.e. period when first line units operated in our area. The text part is completed by extensive annex of units and causalities tables and especially of approximately 500 photos.

Discussion forumLuftwaffe Over Czech Territory 1945

11. 4. 2006, 11:17
reply
Reedice?
from: Pavel Pecina
Dobrý den,

pokud je toto téma možné "zneužít" k "nátlaku" na nakladatelství JaPo, aby přikročilo k reedici tohoto titulu, tak já budu první, kdo si druhé vydání LOCT 1945 koupí.

A pokud by někdy došlo k tomu, že by se uvažovalo o LOCT 1944, 1943 apod., určitě bych si také vzal...

S pozdravem, PP.
12. 4. 2006, 15:14
reply
Re: Reedice?
from: Tomáš Poruba   to: Pavel Pecina
Dobrý den,

děkujeme za Váš "nátlak". O reedici, čí spíše o dotisku, přemýšlíme. Vedle otázek finančních a autorských však řešíme i problém nových informací a poznatků, které jsou nyní k dispozici a nejsou pochopitelně v původní knize obsaženy. Je tedy otázkou, jak opravit či doplnit některé z informací a údajů, o kterých dnes víme, že nejsou přesné. Nechtěli bychom dál rozšiřovat chybná nebo neúplná data.
Týká se to především fotografické části a identifikací jednotek nebo konkrétních letadel.
Pokud nalezneme řešení, určitě se informace o něm objeví na našich stránkách.

Děkujeme za zájem.

S pozdravem
Tomáš Poruba
8. 6. 2006, 18:37
reply
Re: Reedice?
from: Milan Šída   to: Pavel Pecina
Zdravím pane Poruba
Předem velké uznání za překrásné publikace!
Také se připojuji k přání dotisku.Jen z mého okolí se najdou další 4 zájemci.Mohl by jsem mít jeden dotaz ohledně jisté kamufláže?Můj mail je atelierdora@seznam.cz
Díky
Milan Šída
15. 9. 2006, 18:57
reply
Re: Reedice?
from: Libor   to: Pavel Pecina
Přidávám se k drsnému nátlaku na vydavatele!!!!!DOTISK!!!!Nebo s Vámi do smrti smrťoucí nebudu mluvit :-((
4. 11. 2006, 18:05
reply
Re: Reedice?
from: Pavel Pecina   to: Pavel Pecina
Tak jsem se právě vrátil z Nymburka s LOCT 1945 vonící novotou. Díky moc, pánové ;-). Jen doufám, že do konce roku nevyjde upravené a doplněné vydání :-)))

Ještě jednou díky, PP.

P.S. Můžeme se v brzké době těšit na nějakou novou publikaci od Vás? Nebo mám Ježíška směrovat jinam?:-)
16. 11. 2006, 17:19
reply
Re:Re: Reedice?
from: Libor   to: Pavel Pecina
Taky jsem se vrátil z Nymburka,kde jsem zažil Fatu-morgánu.Na barovém pultu leželo asi 14 dotisků LOCT 1945 a já byl 1. na řadě!!!!Nebo 2. či 3. ?To je jedno!Bohužel jsem už propadl trudomyslnosti,že tu knížku mít nebudu a nevzal si dost "Love".Naštěstí díky vstřícnosti pana Kučery z AMC Slaný,který mi ji rezervoval tak se i já dočkám :-))))))To nemůže nevyjít.
To Pavel Pecina:V LK 10/2006 je cosi o čs.službě Me-262 alias Avia S-92(snad jsem to čs.ozn.nespletl).....tak se těšme!!!

Contributors are kindly requested to refrain from public criticism on authors, researchers, aviation artists and / or publications, political or abusive comments, and the use of offensive language in any form. JaPo reserves the right to immediately remove any posts violating these simple rules.
Please forward your comments related to, and / or suggestions for improvements of this forum to JaPo via the following e-mail link: farkas@japo.eu