Discussion

Luftwaffe Over Czech Territory 1945

Cover previewThe “Luftwaffe over Czech Territory 1945” differs by its historical scope from our standard line of monographic titles. The publication deals with Luftwaffe activity over Bohemia and Moravia area in the period January - May 1945, i.e. period when first line units operated in our area. The text part is completed by extensive annex of units and causalities tables and especially of approximately 500 photos.

Discussion forumLuftwaffe Over Czech Territory 1945

4. 5. 2006, 20:04
reply
Fotografie z letiště v Chebu 1945
from: Tomáš Adam
V případě revidovaného vydání doporučuji pozornosti pánů autorů a nakladatelů zajímavou sérii fotografií na adrese www.fronta.cz
Jinak samozřejmě Vašemu nakladatelství držím palce :-)

T.A.
16. 5. 2006, 8:28
reply
Re: Fotografie z letiště v Chebu 1945
from: Tomáš Poruba   to: Tomáš Adam
Děkujeme za Váš tip. Uvedenou sérii fotografií známe a rozohdně se jí budeme v budoucnu věnovat. Zobrazený čtyřmotorový He 177, průzkumné Me 262 a zkušební He 219 jsou rozohdně zajímavé.

S pozdravem

Tomáš Poruba
2. 8. 2006, 15:48
reply
Re: Fotografie z letiště v Chebu 1945
from: Ondra K.   to: Tomáš Adam
myslíš že fotky čtyřmotoráku od nás z Chebu pánové z Japa znají. Nakonec jsou ze stejného zdroje jako ty Uhu, které již v knize jsou..
9. 1. 2007, 19:23
reply
Re: Fotografie z letiště v Chebu 1945
from: Tomáš Adam   to: Tomáš Adam
Redakce www.fronta.cz se hluboce omlouvá panu Matějíčkovi, za neoprávněné zveřejnění výše uvedených fotografií. Bohužel naši redakci uvedl v omyl p. Zeman, který nás opakovaně ujistil, že fotografie pocházejí z jeho sbírky a lze je bez problémů zveřejnit.
Pan Matějíček byl tak laskav, že nám dovolil ponechat tyto fotografie i nadále přístupné pokud správně uvedeme jejich původ. To samozřejmě velice rádi uděláme.
Pevně věříme, že kvůli tomuto ojedinělému excesu, na náš web nikdo nezanevře.
Tomáš Adam, Fronta.cz

Contributors are kindly requested to refrain from public criticism on authors, researchers, aviation artists and / or publications, political or abusive comments, and the use of offensive language in any form. JaPo reserves the right to immediately remove any posts violating these simple rules.
Please forward your comments related to, and / or suggestions for improvements of this forum to JaPo via the following e-mail link: farkas@japo.eu